CRACK PROGRAMI PARALI MUTHIS
ÖNCELİKLE BEN SUNUCU İLE BAĞLANTI KURULAMADI HATASI ALIYORUM VE SEBEBİ YENİ LOADER FELAN VARMIŞ GALİBA VE O VİP GEREKTİRİYORMUŞ DİYE BİLİYORUM
Masyaf Loader ın amacı hilelere crack bir şekilde ulaşabilmek. Peki crack hileyi dağıtan bu program neden ücretli? Para vermek istesek zaten crack kullanmayız diye düşünüyorum? Neden crack hileleri paylaştığınız bu uygulamayı 60TL VIP OLMADAN KULLANILAMAZ BİR HALE GETİRDİNİZ?????????
BİLADER ZATEN PARA VERMEK İSTESEK GİDER HİLENİN KENDİSİNE ÜYE OLURUZ FELAN VİPLERE ÖNCELİK YERİNE SADECE VİP YAPTINIZ UYGULAMAYI. 
NEDEN?? NEDEN? ÜCRETSİZ Bİ ŞEKİLDE KULLANILMIYORSA BU NEDEN *CRACK* ADI ALTINDA Bİ PROGRAM. ULAN BEN SADECE ATOM PREMİUM KULLANCAM KENDİ SİTESİNDE 1 AY 40TL ZATEN VERMEK İSTEMİYORUM 40TL Bİ HİLEYE SADECE DÜZGÜN DİYE ONU KULLANIYORUM AMA BU SÖZDE *CRACK HİLE LOADERI NIN* ZORUNLU 1 AYLIK VİP ÖZELLİĞİ 60TL. ŞİMDİ VİPLER GELİP SAÇMA SAPAN BİŞİLER YAZMASIN 

YETKİLİ VARMI LAN ACABA
zırlama la
(02-12-2020, 01:35 AM)GARDOLAPHAYDAR Wrote: zırlama la
Burada adminler babasının hayrına cracklemiyor ki hileleri cracklemek için dahi gidip satın alması gerekiyor hileyi.
boş yapıyorsun yapma
Adam emek Veriyor Uğraşıyor S*k Kafalı Beğenmiyorsan Almican aq fakiri
lan teyyare crack hileyi neden paralı satıyorsunuz diyorsunda sen orjinalini 60 tlye bulabiliyormusun yarı fiyatına hile kullanıyosun birde gelmiş tamamen ücretisiz olsun diyorsun
adam para harcıcak zamanını harcıcak gelcen sende kullancan git crack diye başka sitelerin hilelerini indirde sanal bilgisiyar kurulsun arkaplanda ekran kartın işlemcin bitcoin madenciliğine dönsün hammal gibi adamlara para kazandır üstüne pcnin anası ağlasın olum kafanız var beyniniz var içi boş aq
(02-12-2020, 02:57 PM)thehub11 Wrote: lan teyyare crack hileyi neden paralı satıyorsunuz diyorsunda sen orjinalini 60 tlye bulabiliyormusun yarı fiyatına hile kullanıyosun birde gelmiş tamamen ücretisiz olsun diyorsun
adam para harcıcak zamanını harcıcak gelcen sende kullancan git crack diye başka sitelerin hilelerini indirde sanal bilgisiyar kurulsun arkaplanda ekran kartın işlemcin bitcoin madenciliğine dönsün hammal gibi adamlara para kazandır üstüne pcnin anası ağlasın olum kafanız var beyniniz var içi boş aq
lan angut orjinali 40tl ye de var. Sen nereden biliyorsun lan btc için kullanıldğını hiç rast geldin mi geldiysen senin mallığın ona kanman salak bebe seni
kardeşim sen tek hile kullanıyorsun o zaman zaten masyaf kullanman gereksiz ben toir hanbot ve pvpubg kullanıyorum normlde toir 80 tl veriyordum burası benim için lokum yani crack yapan adamda taş yemiyor bu işi yaparken kafa yoruyor mantıklı bence bi düşün
Salak arkadaşın uslübu bozuk ama biraz haklı hileler Metin2 ve diğerleri olarak ayrılmalı fiyatlandırma öyle yapılmalı
nasıl indiricem

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Crack İstek LMStr 3 283 02-15-2020, 11:08 PM
Last Post: Negative

Forum Jump:

Users browsing this thread: alpxx1, 1 Guest(s)